תחומי המומחיות שלנו

מבנה ציבור

מרכזי תרבות וספורט, מרכזים טיפוליים, בתי ספר, בתי כנסת. מטרתינו במבנה ציבור היא לממש את חזונו של מזמין העבודה באמצעות האדריכל שמוביל את התכנון עבורו. מימוש החזון משמעותו לפעמים לייצר מערכות קונסטרוקטיביות מורכבות אשר כוללת: תקרות וקורות טרנספורמציה, שילוב של מבנים מבטון עם מבנים מפלדה, תקרות מבטון דרוך ועוד.

גשרים ומבני דרך

גשרי רכב ,גשרי רכבת קלה וכבדה וגשרי הולכי רגל. קירות תומכים ואקוסטיים, גשרי שילוט ומתקני ניקוז. אנו עובדים הן עבור מזמיני העבודה הציבוריים והן עבור החברות הקבלניות במכרזי תכנון-ביצוע, תוך מתן דגש על פתרונות איכותיים וכלכליים עבור המזמין.

הנדסה אזרחית למים ביוב וחשמל

בריכות אגירה למים, תחנות שאיבה למים וביוב, תחנות משנה לחשמל, תחנות כח, מובלים לתשתיות חשמל. ההיכרות שלנו עם תחומי פעילות רבים ושונים זה מזה מאפשרת לנו להציע פתרונות ביצוע יצירתיים, תוך שילוב שיטות מגוונות.

סקירה ושיקום מבנים

סקירת מבני דרך כוללת: סקירה ראשונית, סקירה שגרתית, סקירה לאחר תאונה. סקירת מבני מגורים ומבני ציבור מבוצעת בדרך כלל לפני ביצוע עבודות חפירה או כרייה בסמוך עליהם. שיקום של מבנה קיים הינו תמיד מורכב יותר מתכנון של מבנה חדש. במקרה של גשר הדברים מסתבכים עוד יותר מכיוון שאי אפשר לשלוח את הנהגים למקום חלופי ויש צורך לבצע את העבודות תוך כדי שמירה על בטיחות הנוסעים.

פרויקטים תחבורתיים ורכבת קלה

ביסוס ועמודים לחישמול של רכבת ישראל, תחנות רכבת, רכבל. גשרים לרכבת קלה, תחנות השנאה ביסוס ועמודים לחישמול הרכבת הקלה, תחנות נוסעים ומבנה מסילה לרכבת קלה. נכון להיום (2021), אנו המשרד היחיד בארץ שליווה תכנון קו רכבת קלה משלב התכנון ועד להשלמת הביצוע. הנסיון שצברנו בתחום הרכבת הקלה מאפשר לנו לתת מענה מלא לכל חלקי הפרויקט.

מנהרות

מנהרות כרויות בסלע ובקרקעות רכות, מנהרות בשיטת חפירה וכיסוי, קידוחים אופקיים ודחיקת צינורות. החל משנת 2016 אנו מקיימים שיתוף פעולה בתחום המינהור עם החברה השוויצרית Pini Swiss. במסגרת שיתוף פעולה זה הקמנו יחד חברת בת משותפת – Pini Israel אשר מתמחה בתכנון מנהרות.